Sandık Personeli Servis ve Görevleri

MUHASEBE ŞUBESİ

AD SOYAD GÖREV İLETİŞİM KONU
Şenol GÜLAP Muhasebe Müdürü Dahili : 144 - Email : senol.gulap@tobbes.org.tr
Ayhan KAÇAR Muhasebe Şefi Dahili : 121 - Email : ayhan.kacar@tobbes.org.tr Ticaret ve Sanayi Odaları ile ilgili işlemler hk.
Bülent Baydar Muhasebe Memuru Dahili : 125 - Email : bulent.baydar@tobbes.org.tr Ticaret Odaları ve Sanayi Odaları ile ilgili işlemler hk.
Kerem GÖRENCAN Muhasebe Personeli Dahili : 127 - Email : kerem.gorencan@tobbes.org.tr Ticaret Borsaları ile ilgili işlemler hk.
İlknur YEŞİL Muhasebe Personeli Dahili : 134 - Email : ilknur.yesil@tobbes.org.tr


TAHSİS ŞUBESİ

AD SOYAD GÖREV İLETİŞİM KONU
Yeter Göral Parpaloğlu Tahsis Müdürü Dahili : 117 - Email : yeter.goral@tobbes.org.tr Maaş icra kesintileri hk.
Kazım KORKMAZ Tahsis Şefi Dahili : 133 - Email : kazim.korkmaz@tobbes.org.tr Emeklilik işlemleri(hizmet birleştirme, askerlik borçlanması ve isteğe bağlı sigortalılık) ve aylıkları hk.
Fatih ATALAY Tahsis Personeli Dahili : 113 - Email : fatih.atalay@tobbes.org.tr Emeklilik ve ölüm aylıkları işlemleri, borçlanmalar hk.
Emircan KOÇOĞLU Tahsis Personeli Dahili : 126 - Email : emircan@tobbes.org.tr Hizmet birleştirme işlemleri, maaş yazısı, kaydı yoktur yazısı hk.


BİLGİ İŞLEM ŞUBESİ

AD SOYAD GÖREV İLETİŞİM KONU
Murat LUŞ Bilgi İşlem Müdürü Dahili : 146 - Email : bilgiislem@tobbes.org.tr Online Bordro ve Bilgi Sistemi işlemleri hk.
Bahter ÇAKIR Bilgi İşlem Şefi Dahili : 119 - Email : bahter.altunsoy@tobbes.org.tr Sağlık xml’ lerinin işlenmesi, haftalık emekli ödeme ve eczane listelerinin oluşturulması, Online Bordro işlemleri hk.
Handegül TURKUT Bilgi İşlem Personeli Dahili : 123 - Email : handegul.turkut@tobbes.org.tr Aktif personel tescil bilgilerinin sistem kaydı ile GSS Kapsam Dışı Sigorta ekranı kayıt açma ve kapatma işlemleri hk.


PERSONEL ve İDARİ İŞLER ŞUBESİ

AD SOYAD GÖREV İLETİŞİM KONU
Müjgan ALTUNİÇ Personel ve İdari İşler Müdürü Dahili : 114 - Email : personel.idari@tobbes.org.tr Yönetim Kurulu, Denetim Kurulu ve Genel Kurul toplantıları hk.
Sema YURTMAN KILIÇ Personel ve İdari İşler Personeli Dahili : 141 - Email : sema.yurtman@tobbes.org.tr Evrak giriş, çıkış işlemleri ve takibi hk.
Ali ATASOY Personel ve İdari İşler Personeli Dahili : 111 - Email : ali.atasoy@tobbes.org.tr Evrak giriş, çıkış işlemleri ve takibi hk.
Mustafa KARTAL Personel ve İdari İşler Personeli Dahili : 118 - Email : mustafa.kartal@tobbes.org.tr


SAĞLIK ŞUBESİ

AD SOYAD GÖREV İLETİŞİM KONU
Serhat GÖRÜŞ Sağlık Servisi Müdürü Dahili : 124 - Email : serhat.gorus@tobbes.org.tr Anlaşmalı kurumlar, aktif personel sağlık yardımları ve özel hastane ödemeleri hk.
Cansu Onuk Sağlık İşleri Şefi Dahili : 140 - Email : cansu.onuk@tobbes.org.tr Emekli sağlık yardımları ödeme listeleri hazırlanması hk.
Özgür BAŞPINAR Sağlık İşleri Personeli Dahili : 142 - Email : ozgur.baspinar@tobbes.org.tr Devlet hastaneleri ödemeleri ve eczane rapor onay işlemleri hk.
Arzu AKAR Sağlık İşleri Personeli Dahili : 122 - Email : arzu.akar@tobbes.org.tr Anlaşmalı özel hastaneleri ödemeleri ve eczane rapor onay işlemleri hk.